Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/ubsistem/public_html/modules/mod_doviz/mod_doviz.php on line 3

Warning: file_get_contents(http://www.tcmb.gov.tr/yeni/tablolar.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/ubsistem/public_html/modules/mod_doviz/mod_doviz.php on line 3
    Alış Satış
  Dolar
  Euro

Alternative flash content

Requirements

Kampanyalarımız

FunnyFloors Sanal Zemin

Hakkımızda

Her türlü donanım ve yedek parçalarıyla konusunda uzman olan U&B Bilgi Sistemleri teknik servis ekibimizin en önemli hedefi müşteri memnuniyetini sonuna kadar desteklemek ve arttırmak olup bunu gerçekleştirebilmek için, servis, bakım ve onarım hizmetlerinde kaliteyi misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Amacımız, çalışanlar-müşteriler-tedarikçiler ortaklığı ile beklentilerinizi karşılayan ve aşan ürün ve hizmetler sunmak,


Kalite bilincimizi servis ve hizmetimize de yansıtarak uzun vadeli çözümler üretip yüksek müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamak,
Ürün ve hizmet kalitesini geliştirmek, Tüm müşterilerimize, kaliteli ürün ve hizmeti düşük maliyette ve üstün teknik özelliklerde sunarak memnuniyetlerini maksimum düzeyde arttırmak,
Tüm çözüm ortaklarımızın bu kaliteli ürün ve hizmetleri müşterilerine sunmaları için uygulamalar geliştirmek ve bunları uygulamaları için imkanlarımızı maksimum düzeyde kullanmaktır,
Bizim için başarının göstergesi, müşterilerimizin benzer ihtiyaçlarda yine ve ısrarla U&B Bilgi Sistemleri 'i tercih etmesini sağlamaktır.

Müşteri memnuniyeti sadece hedefimiz değil, ayni zamanda garantimizdir.

 

Site Kuralları

Bu siteyi ziyaret ederek, kullanıcı olarak, site kullanım şartlarını ve site gizlilik bildirimini kabul etmiş olursunuz.
Aksi takdirde erişimi/ziyaretinizi sonlandırınız.

Bu kullanım şartları Sitenin tüm bölümlerinde, sayfalarında, forum ve blog gibi fonksiyonlarında ve servislerinde ve sayfadan kullanım şartlarına bağlantı verildiği sürece UBSistem.Com sahip olduğu tüm alan adları için geçerlidir.

UBSistem.Com, sitedeki tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için çabalayacaktır, fakat tüm bilginin doğruluğunu ve yazım hatası olmadığını garanti etmez. Sitede ve sunulan bilgilerde, teknik veya yazım hatasından kaynaklı hatalar olabilir.
Sitenin tüm içeriği genel bilgi vermek amaçlıdır ve bilgi verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Sitede sunulan bilgiler "olduğu gibidir" ve "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadır. Bu bilgilerle, üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeme, mülkiyet, satılabilirlik ve özel bir amaca uygunluk kapsamına giren garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmayacak şekilde açık veya zımni hiç bir garanti verilmemektedir.

Sağlanan bilginin hatasız ve zararsız olduğu garanti edilmez. Kullanıcı, karşılaşabileceği her hangi bir zararın, tüm maddi manevi maliyetini üstlenmeyi kabul eder.
UBSistem.Com, site üzerinden bağlantı verilen üçüncü partilerin, sitelerin ve tamamı ile UBSistem.Com tarafından işletilmeyen hiçbir alan adının ve sitenin içeriğinden ve kullanıcıların sağladıkları içerikten sorumlu değildir.

Site, kullanıcı aktivitelerini, internet tarayıcısı dosyaları ve gelişmiş internet teknolojilerini kullanarak, başta site iyileştirme amaçlı olmak üzere farklı sebeplerle, izleyebilir. Edinilen her tür bilgi, UBSistem.Com tarafından satış, pazarlama, ürün geliştirme, site iyileştirme dahil ancak bunlarla sınırlı kalmayacak şekilde kullanılabilir.