Alternative flash content

Requirements

Kampanyalarımız

FunnyFloors Sanal Zemin

Miwa AL5H Serisi

Kızılötesi Programlama

AL5H kilidini programlamak ve sorgulama bilgisini indirmek kolay , hızlı ve yeterli bir şekilde standart kızılötesi bağlantı ile yapılır. Herhangi bir kablo bağlantısına gerek yoktur.

Işıklı ve sesli bildirim

Misafir odasına girerken kilit üzerinde kilidin açıldığını gösteren ışık yeşil olarak yanar. Görme özürlü misafirler için misafir kartı kilit açılırken sesli ikaz verecek şekilde programlamabilir.

Toz Önleyici

Kilitler iç mekan ve dış mekan olarak monte edildiğinde dış hava koşullarına mazur kalarak okuyucuları kirlenebilir. Fakat AL5H okuyucusunun kart girişinde bulunan toz önleyici sayesinde dış hava koşullarından kaynaklanan toz ve kir giremez. Kart içeri girdiğinde yukarı kalkarak okuyucunun içerisine girmesine izin verir, çıkarken de hızlı bir şekilde aşağı inerek okuyucu girişini kapatır.

Yeni Teknoloji

Smart kart okuyucu kart ömrünü uzatmak için daha yeni teknoloji ürünü özel okuma kafalarına sahiptir.

Düşük Pil İkazı

Tüm sistemlerde olduğu gibi bu pillerin gücü eninde sonunda azalacaktır. AL5H kilidinde yaklaşan bu sorunla ilgili personelinizi uyaracağı 3 yol vardır. İlki personeliniz kartını kullanarak kilidi açtığında yeşil ışığın yanıp sönmesidir. İkinci olarak bu yeterli değilse sesli uyarı kilit programından açılabilir. Bu durumda “bip” sesi duyulur. Üçüncüsü ise AL5H kilidi personel kapıyı kartı ile açtığında kartının üzerine pilin düşük olduğu bilgisini yazar. Bu veri her an okunabilir. Gün sonunda kart okunursa hangi kilitlerin pillerinin seviyesinin düşük olduğu görülebilir.

Opsiyon

Dış mekana monte edilebilen kilit ünitesi

Çok zorlu hava şartlarından etkilenmeyen özel bir kart okuyucu ile tasarlanmıştır. Kart okuyucu üzerindeki elektronik malzemelerin etkilenmemesi için özel olarak kaplanmıştır.

ÖN BÜRO SİSTEMİ (K-Serisi FDS)

Miwa’nın K Serisi Ön Büro Sistemi çok yönlü bir kart kart kontrol sistemidir. Sistem manyetik ve smart (IC) kartları her işletmenin ihtiyaçlarına uygun ve misafir, çok amaçlı misafir kart tipleri ile gelişmiş master kart yapısını hazırlar. K-Serisi sistemler tüm kartlı kilit loglarını (son 600 kapı açılışı) ve smart (IC- İşlemci) kartlar ile son 140 kart kullanımını denetler.

3 adet kart kodlayıcı kendi aralarında TCP/IP protokolü ile bağlanabilir. PC ile network bağlatısı ile 10 adet kart kodlayıcıya kadar bağlanabilir.

Ünite kilit programlayıcı/sordulayıcı yapısı ile tek başına işletilebilir. Kilitten sorgulanan bilgi dahili bir seri yazıcıya veya bir PC’ye bağlanarak derinleştirilmiş raporlama yapılabilir.

K-Serisi ME (Motorlu Kart Kodlayıcı)

Sistemi Miwanın PC tabanlı “KeyServer” programı ile büyük otellere bu sistem idealdir. Manyetik ve smart kartların birlikte kullanımı ile tüm misafir ve personele esnek kart çözümü ve güvenlik saplar. Toplam 3 PC ile 30 adede kadar K-ME motorlu kart kodlayıcılar bağlanabilir ve 5000 odaya kadar destekler. Miwa’nın tüm ön büro sistemlerinde PMS arayüzü ve K-ME ile dual-track kart kodlama, POS uygulamalarını KeyServer sayesinde destekler. Ayrı bulunan bilgi transfer ünitesi kilitlere kızılötesi ile sorgulama ve denetleme bilgileri için bağlanır.

3 adet kart kodlayıcı kendi aralarında TCP/IP protokolü ile bağlanabilir. PC ile network bağlatısı ile 10 adet kart kodlayıcıya kadar bağlanabilir. Ünite kilit programlayıcı/sordulayıcı yapısı ile tek başına işletilebilir. Kilitten sorgulanan bilgi dahili bir seri yazıcıya veya bir PC’ye bağlanarak derinleştirilmiş raporlama yapılabilir.

OPSİYON

Kapı Kontrol Ünitesi

Gece girişleri, otomatik kapılar, asansörler, park bariyerleri vb. için idealdir.

Asansör Kontrol Ünitesi

Yönetim katları, VIP katları vb. için idealdir. Kart okuyucu başına 10 adet standart ve 40’a kadar role çıkışı opsiyoneldir. Kızılötesi bağlantı ile programlama/sorgulama vardır. 4 adet kart okuyucuya kadar bir kontrol ünitesine bağlanabilir.

Bir Otel Müdürünün Rüyası

Günümüz otelcileri bir kilidin oda kapısını güvenli olarak kapalı tutmasını çok fazla ümit ekmektedir. Miwa AL5H akıllı kart yeteneği ile kapsamlı bir otel güvenliğidir. Bugün benzersiz bir güvenilirlik, yarın akıllı kart kullanımı potansiyelini sağlar. Manyetik kartlar, hafıza ve işlemci kartları okumak üzere tasarlanmıştır. AL5H size avantajlar sunan en modern elektronik paketi üstün bir mekanizma ile birleştiriyor.

Kolay Kullanım

Manyetik kart okuyucu hızlı ve yavaş kart sokmalarında her an çalışacak durumda tasarlanmıştır. İyi okumanın anlamı kırmızı ışıksız olarak misafirlerinizin işletmenizde kaldığı süredir.

Misafir güvenliği

Tüm AL5H kilitleri kapı kapalıyken zorlamaya, maymuncuk ile açılmaya mani olmak için ¾ inch’lik kilit diline, anti-pick diline ve 1 inch’lik emniyet sürgüsüne sahiptir.

Kilit denetleme izi

Her kilit son 600 kaydı saklar, bu yaklaşık olarak bir ayın üzerinde bir giriş demektir. Her personel ve misafirin kendine özgü bi tanılama bilgisi kart üzerinde bulunur böylece kullanımda bilgiler zaman ve tarih olarak geri alınır.

Personel kartının denetlenmesi

Personel kartları kullanıldığında kilit üzerinde sadece giriş bilgilerini bırakmaz. Her kart kilidi açtığında kilit otomatik olarak kart üzerine hangi odayı ve ne zaman açtığını yazar. Personel kartları son 140 giriş bilgisini üzerinde tutar. Dolayısıyla personelin ne zaman nereye girdiğini kart üzerinden görülebilir. Bu kartlar aynı zamanda kilitleri pil seviyelerinide üzerine kaydeder.

Gelecekte

Tüm Miwa AL5H kilitleri ve enerji yönetim sistemleri yatırımınızın korunması için kablosuz online sistem ile birbirine bağlanacak.