Alternative flash content

Requirements

Kampanyalarımız

FunnyFloors Sanal Zemin

Miwa AW2H SERİSİ

AW2H SERİSİ

Misafir Güvenliği

Tüm AW2H kilitleri kapı kapalıyken zorlamaya, maymuncuk ile açılmaya mani olmak için ¾ inch’lik kilit diline, anti-pick diline ve 1 inch’lik emniyet sürgüsüne sahiptir.
 

Güç Kaynağı

AW2H kilidi 2 adet AA Alkalin pil ile yaklaşık 1 yıl çalışır.
 

Düşük Pil İkazı

Görsel ikaz sadece personel kartlarına verilir, böylece misafirler rahatsız olmaz.
 

Güç Kaynağı Terminali

Pillerin tamamen bitmesi istenmeyen bir durumdur. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında dışarıdan bağlantı ile güç verilir ve kilit yine kartları ile açılır.
 

Kızılötesi Programlama

AW2H kilidini programlamak ve sorgulama bilgisini indirmek kolay , hızlı ve yeterli bir şekilde standart kızılötesi bağlantı ile yapılır. Herhangi bir kablo bağlantısına gerek yoktur.
 

Denetleme izi

Her kilit son 200 geçerli kart girişini ve 100 hata log kaydını saklar. Her personel ve misafir’ in kendine özgü bir tanılama bilgisi kart üzerinde bulunur böylece kullanımda bilgiler zaman ve tarih olarak geri alınır.
 

Silinemez hafıza

Kilit pilleri yerinden söküldüğünde veya tükendiğinde kilit hafızası kaybolmaz. Piller tekrar takıldığında kilit işlevine kaldığı yerden devam eder.
 

Lak kaplı kart okuyucu

Kart okuyucu misafir ve personel operasyonunun en iyi şekilde işlemesi için toz engelleyici ile tüm elektronik devrelerin lak kaplanmasıyla her türlü hava koşulunda çalışır haldedir.
 
 

AW2H FDS Ön Büro Sistemi

İşlevi

Miwa’nın Ön Büro Sistemi çok yönlü bir kontrol sistemidir. Sistem manteyik kartları kodlar ve işletmenin gereksinimi olan tüm misafir oda tipleri ile personel için master plan yapısını oluşturur. Üç adet kart kodlayıcı birbirine TCP/IP protokolü ile bağlanabilir. PC desteği ile kullanılabilir.
 

Renkli Ekran

FDS Kart kodlayıcı kolay kullanım için renkli ekrana sahiptir.
 
 

 

 

 

AW2H DCU Kapı Ünitesi

İşlevi

Güvenlik gerektiren yüksek sıklıkta kullanılan ortak geçiş alanları için standart AW2H kilidi kullanımı uygun olmayıp, Miwa’nın Kapı Kontrol ünitesi tüm güvenlik ihtiyaçlarını sağlar.
 
 

 

 

 

DCU (Kapı Kontrol Ünitesi) aşağıdakileri yapar:

• Manyetik kilitleri, elektrikli panic kilitlerini, elektrikli kilit karşılıklarını ve diğer kilit sistemlerini kontrol  eder.
• Asansörler, otopark bariyerleri ve benzeri sistemlerin kontrol devreleri ile birlikte çalışır.